O nás

Home  >>  O nás

Príjemný rodinný penzión Naďka so samostatným vchodom vás očarí veľkou záhradou kde môžete za priaznivého počasia tráviť čas rôznymi činnosťami ako aj grilovaním kulinárskych dobrôt.

Autom zaparkujete až k penziónu na uzavretom parkovisku. Rodinný štýl penziónu vám poskytne tri komfortné, priestranné, krásne a moderne zariadené izby, ku ktorým máte k dispozícii dve kúpelne a jednu samostatnú kuchyňu na prípravu vašich obľúbených jedál a maškŕt.

Ubytovanie Naďka je len 5min od známeho Aquaparku v Turčianskych Tepliciach a to je jedným z dôvodov prečo je to fantastické miesto na strávenie rodinnej dovolenky v akomkoľvek období roka.

V každom ročnom období môžete tráviť čas inak. V lete pri bazéne v aquaparku alebo na mestskom kúpalisku v Turčianskych Tepliciach. Zo sedadla bicykla spoznáte Turčiansku kotlinu. Na jar si vychutnáte prebúdzajúcu sa prírodu a v jeseni vás príroda pri predhádzkach po okolitých lúkach a kopcoch akými sú napríklad Tlstá a Ostrá prekvapí jej špecifickou vôňou a krásou. Aj v zime máte o program postarané. Neďaleko je Valčianska a Jasenská dolina pre lyžiarov a snowboardistov začiatočníkov a stredne pokročilých a tí náročnejší sa prevedzú kúsok ďalej a prídu si na svoje na Martinských Holiach.

Počasie nevyšlo? Prírodu nevieme ovládať ale vieme sa postarať o vaše pohodlie. K dispozícii na izbe máte televíziu a aj pripojenie cez wi-fi čo určite využijú aj tzv. workoholici ktorí sa bez svojho notebooku nezaobídu ani na dovolenke.

U nás sa budete cítiť príjemne ako doma.